Spoločnosť

PETRUZALEK s.r.o.

Sme spoločnosť zaoberajúca sa predajom baliacich strojov a obalových materiálov. Široký sortiment produktov je určený predovšetkým pre potravinárske firmy.

Našim cieľom je stať sa jednotkou v predaji a servise obalovej techniky a vytvoriť sa zákazníkom dlhodobý, obojstranne výhodný vzťah.


V súlade s víziou firmy je našou prioritou spokojný zákazník a preto zaisťujeme komplexné riešenie v oblasti balenia. Náš sortiment zahŕňa automatické i ručné baliace stroje a široký výber obalových materiálov, od fólii cez sáčky a kelímky až po hygienické pomôcky. Samozrejmosťou je rozvoz tovaru a stále servisné služby.

Za celú dobu pôsobnosti v našej republike sme predali viac než 150 automatických baliacich strojov. Obalový materiál dodávame viac než 800 zákazníkom. Našimi odberateľmi sú medzinárodné reťazce, mäsokombináty, hydinárne, pekárne, baliarne a veľa iných.

Tradícia našej spoločnosti započala v roku 1966, kedy ju vo Viedni založil pán Hans Tielebier. O 13 rokov neskôr do spoločnosti kapitálovej vstúpila firma Teich, ktorá je súčásťou najväčšieho rakúskeho súkromného podniku, koncernu Constantia. V roku 2003 odkúpila všetky podiely a novým majiteľom sa stala talianska výrobná spoločnosť Sirap-Gema. Sirap-Gema začala svoje aktivity v 50. rokoch v oblasti termálnej izolácie, potravinového a priemyselného balenia.

Společnost Sirap-Gema je významným výrobcom plastových výrobkov v Európe. Vďaka tomu sa i koncern Petruzalek môže smelo označiť a zariadiť medzi popredných európskych výrobcov plastových výrobkov, schopných ponuknúť svojím zákazníkom širokú škálu obalových materiálov.

Formulár pre dopyt

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.

SK