Sirap Group

Sirap Group

Sirap je jedným z najviac kvalifikovaných európskych výrobcov obalov pre čerstvé potraviny. Firma je 100% ovládaná spoločnosťou Italmobiliare, čo je taliansky podnik vedený na milánskej burze cenných papierov.

Sirap v roku 2015

  • Obrat: € 208 mil.
  • 1.150 zamestnancov
  • 10 výrobných závodov
  • 15 spoločností v 15 krajinách

Jedná sa o kompletnú sieť venujúcu sa svetu balenia. Sirap má obalové riešenie pre vaše potreby a môže prispôsobiť svoju ponuku podľa vašich potrieb.

Sirap vyvíja inovatívne riešenia pre všetky požiadavky balenie čerstvých potravín: Pevné obaly z XPS (penový polystyrén), PET a PP (polypropylén) obaly pre všetky druhy potravín. Poskytuje širokú škálu obchodných produktov pre potravinársky priemysel a pre použitie v maloobchodných predajniach (fólie, misky, strojné vybavenie, módne doplnky).

Sirap aktivity: viac než balenie

Skutočný tím odborníkov pracujúcich spoločne pre lepšiu podporu všetkým zákazníkom, spolupracujú na dosiahnutie cieľov a prinášajú výsledky. Vývoj, výroba a oveľa viac: nepretržitá priama a každodenná pomoc zákazníkom po celej Európe.

Štruktúra skupiny

 Medzinárodná prítomnosť

Výrobná činnosti Sirap je sústredená v 9 závodoch v Taliansku, Francúzsku, Poľsku a Maďarsku s dvojitým prínosom pre zákazníka: akékoľvek potrebné záložné výrobné operácie môžu byť vykonané okamžite po celej Európe. Okrem toho, blízkosť znižuje náklady na dopravu.

Blízkosť k zákazníkom je kľúčovým bodom pre Sirap, ktorý prevádzkuje predajné spoločnosti v 12 krajinách a má zástupcov (agentov a distribútorov), v každej väčšej európskej krajine. Konečným cieľom je vždy zákaznícky servis: neustála dostupnosť a blízkosť na každom kroku procesu.

Formulár pre dopyt

Položky označené hviezdičkou * sú povinné.

SK