Mäso
Pečivo
Ovocie a zelenina
Lahôdky
Ho.Re.Ca.
Supermarkety
Non food

Obalové materiály – Ovocie a zelenina

Upresniť výber

 • Fólie

  Sortiment fólií vhodných pre balenie pečiva, ovocia, zeleniny, mäsa, syrov, knedlí, bagiet a ďalších potravín. Jedná sa o fólie teplom zmrštiteľné, prieťažnej, BOPP, laminované alebo stretch fólie pre fixáciu paliet. Sú k dostaniu v rôznych šírkach či hrúbke, s možnosťou individuálneho potlače alebo s perforáciou.

 • Misky

  Ponuka misiek je veľmi široká, jedná sa predovšetkým o štandardné polystyrénové podložné misky, misky s možnosťou absorpcie, misky vhodné pre balenie pod atmosférou, pre natavenie vrchnej fólie či misky na celé kura. V ponuke máme tiež podložné misky na pečivo a širokú škálu hliníkových misiek, nech štandardných alebo určených pre zatavenie.

 • Kelímky

  Hranaté aj okrúhle transparentné kelímky z PP materiálu, v niekoľkých veľkostiach.

 • Transparentné obaly

  Ide o boxy, misky, kelímky či jednorazový riad z OPS materiálu. Vďaka transparentnosti obalov je zabalený výrobok výborne viditeľný a uľahčuje tak jeho prezentáciu a výber tovaru zákazníkovi. Niektoré typy produktov sú tiež zhotovené aj v PET verzii. Vhodné pre pečivo, cukrovinky, torty, nátierky, šaláty, bagety, sendviče či na celé kura.

 • Obaly na ovocie a zeleninu

  Ponuka obalov určených a vhodných práve pre ovocie a zeleninu je široká. V našom sortimente nájdete ako polystyrénové misky so špeciálnym tvarovaním pre zeleninu, plastové PP a PET misky v niekoľkých veľkostiach podľa baleného množstva, košíky a misky na ovocie, preložky pre kusové ovocie či ekologické produkty z lisovaných vlákien.

 • Balenie do siete

  Siete sa používajú pre balenie ovocia, zeleniny, priemyselných výrobkov, skupinové balenie sýrov a ďalšie.

 • Hygienické systémy

  Široká škála hygienických systémov, vhodných do všetkých prevádzok.

 • Sáčky a tašky

  Vrecká a tašky z HDPE, PP, PE materiálu, papierové a vákuové sáčky, rôzne veľkosti, sila, v prevedení na roli, možnosti potlače podľa vlastného návrhu.

Oblasti podnikania